Kilka słów o nas

Najważniejszym zadaniem naszej firmy jest dostarczanie oraz serwisowanie wysokiej jakości komputerów stacjonarnych, notebooków, akcesoriów komputerowych, drukarek, urządzeń peryferyjnych oraz oprogramowania dla potrzeb firm, instytucji i osób prywatnych.

Naszą cechą jest szybkość działania i maksymalna solidność wynikająca z doświadczenia oraz fachowej wiedzy. Te dwie rzeczy wraz z atrakcyjnymi cenami sprawiają, że nasze usługi stoją zawsze na najwyższym poziomie.

Na naszą ofertę składa się fabrycznie nowy sprzęt komputerowy największych światowych producentów cechujący się najlepszymi parametrami oraz najwyższą jakością. Jako nieliczna z okolicznych firm oferujemy największy wybór drukarek atramentowych i laserowych. Jesteśmy bezkonkurencyjni w kwestii eksploatacji - posiadamy potężne zaplecze atramentów i tonerów oryginalnych jak i zamienników do najpopularniejszych modeli drukarek.

Nie bez znaczenia jest dla nas dynamiczny rozwój rynku IT dlatego staramy się na bieżąco uzupełniać nas asortyment o najnowsze produkty. Dokładamy starań, aby zakupy w sklepie Grafikom były przyjemnie spędzonym czasem dlatego podnosimy własne kwalifikacje aby sprostać oczekiwaniom klientów.

Sklep komputerowy Grafikom prowadzi nie tylko sprzedaż detaliczną, lecz także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny komputerów stacjonarnych i laptopów.

Tajemnicą naszego sukcesu jest solidność i profesjonalne podejście do każdego klienta. Wynika to w dużej mierze ze zdobytego doświadczenia i fachowej wiedzy którą staramy się bez przerwy uzupełniać. Potwierdzeniem tego są setki zadowolonych klientów oraz liczne zdobyte certyfikaty i wyróżnienia: